Профориентационная работа кафедры ДиНО

1 марта 2021 года в режиме онлайн на платформе ZOOM. в СОШ №15 г. Караганды была проведена профориентационная работа.

Старшие преподаватели кафедры Дошкольного и начального обучения Ж. А. Арунова, Р. Н. Жапанова и к. п. н., профессор Ж. М. Акпарова рассказали учащимся 11 классов об Академии «Bolashaq».

2021 жылдың 1-ші наурызында онлайн режимінде Қарағанды қаласы-ның №15-ші ЖББ мектебінде ZOOM платформасында кәсіби бағдар беру жұмысы жүргізілді. «Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасы-ның аға оқытушылары Ж.А. Арунова, Р.Н. Жапанова және п.ғ.к., профессор Ж.М. Акпарова 11 сынып оқушыларына презентация түрінде “Bolashaq” Академиясы туралы ақпарат берілді.

Онда «Bolashaq» Академиясының 25 жыл өміріндегі Қазақстан жоғары оқу орындары арасында алатын орыны, соңғы жылдардағы республикалық рейтингтерде алып жүрген жоғары дең-гейлері, Академияның абыроймен өткен халықаралық аккредитациясы, жыл-дан-жылға өсіп келе жатқан студенттер саны, оқу формалары, білім сапасы, студенттер мен оқытушыларға көрсетілетін дәстүрлі әлеументтік қолдау-лары, екі дипломдық білім беруі, халықаралық қарым-қатынастары, оқу-тәр-бие үрдістері мен жетістіктері, үздік оқитын күндізгі бөлім студенттеріне ар-налған ректорлық степендиялары және оның түрлері, мемлекеттік білім беру гранттарын ұтып алған талапкерлерді қабылдай алу мүмкіндіктері, оқу ор-нының ғылыми зерттеу орталықтары, бакалавриат, магистратура, докторан-тура білім беру бағдарламалары т.с.с. жайдайлары жайында кеңінен ақпарат берілді.

Сонымен қатар, қашықтан келетін білімгерлерге берілетін соңғы та-лаптарға сай жатақханасы, оқу ғимаратындағы асханасы, тренажерлық зал-дары жайлы мағлұмат та берілді.

Кездесу кезінде Ш.Серікбай атты белсенді оқушының және басқалардың сұрақтарына жауаптар қайтарылды.