25 қазан- Республика күніне орай «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының  жалпы курстық ашық сабағы өтті

2023 жылдың 21 қазанында «BOLASHAQ» академиясының «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы және студеттері К-21-1, КР-21-1 тобының студенттерімен топ кураторы аға оқытушы Касетова Н.К жетекшілігімен «25 қазан- Республика күні» тақырыбында 1-4 курс студенттері арасында ашық сабақ өткізді. Іс-шара барысында К-21-1 тобының студентті Шари Қымбат «Менің Отаным – Қазақстан» тақырыбында баяндама жасады, КР-21-1 тобының студенті Магимова Дияна мен К-21-1 Канатова Ақорал өлең оқыды.

1,2,3,4 курс студенттері видио роликтер жасап, өлеңдер оқылды, өз ой-пікірлерін ортаға салды.

Шараның мақсаты-Қазақстан Республикасының даму және қалыптасу жолы туралы білімдерін байыту, еліміздің тарихына деген қызығушылық пен құрметтін арттырар, патриоттық сезім мен туған жерге деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу.