Жаңа оқу жылының басталуымен!

Құрметті “Bolashaq”Академиясының студенттері, оқытушылары, қызметкерлері мен қонақтары!

Сіздерді жаңа оқу жылының басталуымен құттықтай отырып, ерекше құрметпен және мақтанышпен қарсы аламын! Өткен жаз айлары барлығымыздың күш-қуатымызды қалпына келтіруге және осы академиялық жылда алдымызға қойған жаңа сынақтар мен міндеттерге дайындалуға мүмкіндік берді.

“Bolashaq” Академиясы әрқашан білім берудің жоғары деңгейіне, оқыту мен ғылыми қызметтегі инновациялық тәсілдерге қол жеткізуге тырысады. Біз студенттеріміз бен түлектеріміздің жетістіктерін, сондай-ақ біздің оқытушылар мен қызметкерлердің Академияның білім беру процесін, ғылыми зерттеулерін және қоғамдық өмірін дамытуға қосқан үлесін мақтан тұтамыз.

Жаңа оқу жылы қарқынды және нәтижелі болуға сенім артады. Біз білім беру бағдарламаларын жетілдіру, заманауи білім беру технологияларын енгізу және халықаралық ынтымақтастықты кеңейту бойынша жұмысты жалғастырамыз. Біздің мақсатымыз-әрбір студентке сапалы білім алуға, кәсіби дағдыларды дамытуға және табысты мансапқа дайындалуға барынша мүмкіндік беру.

Біз ғылыми бастамаларды қолдауға, студенттік жобаларды дамытуға және зерттеу қызметін ынталандыруға ерекше назар аударатын боламыз. Бірлескен күш-жігермен жаңа биіктерге жетіп, барлық алдыға қойған жоспарларды жүзеге асыра алатынымызға сенімдіміз.

Алдымызда маңызды оқиғалар — ғылыми конференциялар, симпозиумдар, мәдени және басқа да іс-шаралар күтіп тұр. Сіздердің әрқайсыларыңызды академиямыздың өміріне белсенді қатысуға, өз идеяларыңыз бен ұсыныстарыңызды енгізуге, өз тәжірибеңізбен және біліміңізбен бөлісуге шақырамын.

Сіздерге денсаулық, оқуда және кәсіби қызметте табыс, сондай-ақ және жаңа білімге ұмтылу жолында сарқылмас күш-жігер тілеймін. Бұл оқу жылы әрқайсымыз үшін үлкен жетістіктерге, мақсаттарымызға қол жеткізетін, жыл болсын!

Құрметпен,
“Bolashaq” Академиясының Ректоры