“Мұзафар Әлімбаевтың туғанына 100 жыл” кураторлық сағаты

23 жылы педагогика ғылымдарының магистрі, Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы Әбілжан Алтынай Болатқызы “Мұзафар Әлімбаевтың туғанына 100 жыл” тақырыбында кураторлық сағат өткізді.

Кураторлық сағатқа 1, 2 және 3 курс студенттері қатысты.

Іс-шараның мақсаты: көрнекті қазақ ақыны, аудармашы, әдебиеттанушы және балалар жазушысы, Қазақстанның тұңғыш Мемлекеттік әнұранының авторларының бірі Мұзафар Әлімбаев туралы есте сақтау және әңгімелесу.

Міндеті:

-студенттердің мәдени және шығармашылық қызметін жандандыру;

-студенттердің тарихты зерттеуге және еліміздің көрнекті қайраткерлерін еске алуға деген -қызығушылығын ояту;

-адамның төзімділік, ізгі ниет, жанашырлық, парасаттылық, мейірімділік, достық сияқты адамгершілік қасиеттерін тәрбиелеу;

-елдің тарихы мен мәдениетіне, салт-дәстүрлеріне құрметпен қарауды қалыптастыру.

Кураторлық сағат барлық қатысушылар үшін өте танымдық түрде болды.