“Агрессия және оның әсер ету факторлары” тақырыбында мастер-класс өтті

Педагогика кафедрасының оқытушысы, п.ғ.к., доцент Коржумбаева М.Б. “Bolashaq” колледжі студенттеріне “Агрессия және оның әсер ету факторлары” тақырыбында мастер-класс өткізді. Шараның мақсаты – студенттерге агрессияның пайда болу себептері, оның түрлері және қоғам мен жеке тұлғаға тигізетін әсері туралы жан-жақты ақпарат беру болды.

Мастер-класс барысында М.Б. Коржумбаева агрессияның психологиялық және әлеуметтік аспектілерін талқылап, оны болдырмау және басқару тәсілдері туралы құнды мәліметтермен бөлісті. Ол агрессияның ішкі және сыртқы факторларын түсіндіріп, студенттерге стресс пен эмоциялық күйзелістерді тиімді басқару жолдарын көрсетті.

Студенттер тақырыпқа үлкен қызығушылық танытып, өз ойларын еркін айтып, белсенді түрде сұрақтар қойды. Олар агрессияның күнделікті өмірдегі көріністері, оның алдын алу әдістері және конфликт жағдайларын шешу жолдары туралы пікір алмасты. Кейбір студенттер өз тәжірибелерімен бөлісіп, агрессиямен қалай күрескендері жөнінде әңгімеледі.

Мастер-класс интерактивті форматта өтіп, топтық талқылаулар мен практикалық жаттығулар студенттердің қызығушылығын арттырды. Шара соңында қатысушылар агрессияны тану және оны басқару дағдыларын игергендерін атап өтіп, осындай іс-шаралардың маңызды екенін айтты.

Колледж әкімшілігі мен студенттері доцент М.Б. Коржумбаеваға алғыстарын білдіріп, болашақта да осындай пайдалы кездесулердің жалғасатынына сенім білдірді. Мастер-класс студенттердің кәсіби және жеке дамуында маңызды рөл атқарып, олардың эмоционалдық интеллекциясын жетілдіруге ықпал етті.