Бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференция жұмысына қатысу

2022 ж. 18 қарашада Ресейдің Білім және ғылым министрлігі федералды мемлекеттік бюджеттік жоғары білім беру мекемесі “Н. Ф. Катанов атындағы “Хакас мемлекеттік университеті.” (ФГБОУ ВО” Н. Ф. Катанов атындағы ХМУ”) Тарих және құқық институты

“Мемлекеттік құқықтық жүйелердің эволюциясы” халықаралық қатысуымен бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференция (Хакасия Республикасы, Абакан қ.)

Тарих ғылымдарының кандидаты, ТҚИ мемлекеттік-құқықтық пәндер кафедрасының доценті, конференция материалдары жинағының ғылыми редакторы Сагалаков Эдуард Алексеевич құттықтау сөз сөйледі.

Біздің кафедраның әріптестері № 1 “Мемлекеттік-құқықтық жүйелердің эволюциясы: теория және практика мәселелері”секциясына қатысты:

Әбдәкімова Дана Әбдіжаппарқызы (“Bolashaq” академиясы, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы), тақырыбы: “Халықаралық терроризмге қарсы күрестегі мемлекеттердің халықаралық ынтымақтастығы” (онлайн)

Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы (“Bolashaq” академиясы, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы), тақырыбы: “Кәмелетке толмаған қылмыскерлердің құқықтарын сақтау мәселелері” (онлайн).

Конференция жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өтті. Диалог алаңының оңтайлы атмосферасы іс-шараны тиімді өткізуге және тәжірибе алмасуға мүмкіндік берді.