Слова благодарности от Халиля Тыназ

Құрметті оқытушыларым және қымбатты достарым!

Қазақстанда бес айға жуық уақыт маған өте көп әсер алып қайтуға септігін тигізді. Белгілі бір себептерге байланысты еліме қайту керек болып тұр. Мен сіздермен бірге білім алғаныма, мәдениеттеріңізбен етене танысып, жаңа достық қарым-қатынастар орнатқаныма шексіз ризамын. Мен екі елдің орнатқан моблильді студент алмасу бағдарламасымен осында оқуда болым. Енді, сіздер Түркияға келсеңіздер құшақ жая қарсы алатын үйлеріңіз бар екенін, сіздермен достық қарым-қатынаста екенін ұмытпаңыздар.

Білім берудегі, әсіресе, академия ректоры мен жаңа достарыма, маған қол ұшын берген барлық мұғалімдерге алғыс айтқым келеді.

Әсіресе академияның ректоры Қ.Н. Меңлібаевқа, бірінші проректор Г.М. Рысмагамбетоваға, кафедра меңгерушісі А.Т. Кабжановқа алғыс білдіремін. Маған сабақ берген барлық оқытушыларға Жакып-Жан А.Т., Малдыбаев А.М., Есмағанбетов С.Е., Абдижами А.Ж.., Жумжумаев Н.С. және т.б. оқытушыларға алғысым шексіз.

Мен қайтадан осында қайта оралу мүмкіндігіне ие боламын деп үміттенемін.

Халил Тыназ

Çok değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar

Sizlerin çok büyük emeği ve yardımları üzerine Kazakistan’da çok güzel beş aya yakın süre geçirdim. Bazı nedenlerden dolayı erken dönmek zorunda olsam da sizlerle birlikte okuma, sizin kültürlerinizi yaşama, yeni dostluklar kurma şansı bulduğum için çok şanslıyım. Belki ben erken dönüyorum ama döndüğümde iki ülke öğrenci değişim programı için elimden ne geliyorsa yapacağım. Artık Türkiyede de bir eviniz, bir dostunuz olduğunu unutmayın. Başta okul rektörümüz olmak üzere, eğitimim için yardımcı olan tüm öğretmenlere ve yeni edindiğim dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Umarım tekrar buralara gelme şansını bulurum.

Halil Tınaz

Mevlana Değişim Programı Öğrencisi