«Жаңа формациядағы болашақ педагог» Олимпиадасының 1 кезеңінің (сырттай) нәтижелері – Итоги первого (заочного) тура для школ Олимпиады «Будущий педагог новой формации»

«Жаңа форматтағы болашақ педагог» олимпиадасының  І кезенінің (сырттай) нәтижесі бойынша «Жаңа форматтағы болашақ педагог» тақырыбында эссе жазып, 2-ші кезенге өткен командалар:

ЕКІНШІ КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН КОМАНДАЛАР ТІЗІМІ

Мектебі қаласы бөлімі
1 № 4 ЖББОМ Қарағанды облысы Саран қаласы каз
2 Талдыбұлақ ЖОББ мектебі Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы, Талдыбұлақ ауылы каз
3 №1 ОШ им.А.Бокейхана Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Заречное ауылы орыс
4 №132 ЖББОМ Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы каз
5 М.Жұмабаев атындағы ЖББОМ Қарағанды облысы, Нұра ауданы каз

Сырттай кезеңде жеңімпаз атанған командаларды 2020 жылдың ақпан айының 21 – жұлдызында «Bolashaq» Академиясында өтетін күндізгі кезеңге шақырамыз. Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 16 (екінші қабат, акт залы). Олимпиадаға тіркелу уақыты 9.00.- 9.30. Олимпиада басталуы сағат 10.00.

Жюри выбрали 5 лучших работ. Пять команд, победивших в заочном туре, приглашены  21 февраля на очный тур в Академию “Bolashaq” по адресу: ул. Ерубаева, 16 . Регистрация на олимпиаду с 9.00. до 9.30. Начало олимпиады в 10.00.

По итогам 1 тура олимпиады «Будущий педагог новой формации», подготовленных школами эссе на тему: «Будущий педагог новой формации»,  во 2 тур прошли следующие школы:

СПИСОК КОМАНД, ПРОШЕДШИХ ВО ВТОРОЙ ТУР

Школа город отд.
1 СОШ № 4 г.Сарань. Карагандинская обл. каз
2 Талдыбұлақ ЖОББ мектебі с.Талдыбулак, Жанааркинский район Карагандинская обл. каз
3 №1 ОШ им. А. Бокейхана с.Заречное Нуринский район, Карагандинская обл. русс.
4 СОШ №132 Жанааркинскийй район, Карагандинская обл. каз
5 М.Жұмабаев атындағы ЖББОМ Нуринский район, Карагандинская обл. каз

«Жаңа форматтағы болашақ педагог» олимпиадасы 2020 жылдың ақпан айының 21 – жұлдызында «Bolashaq» Академиясында өткізіледі. Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 16. (екінші қабат, акт. зал).

Олимпиада «Будущий педагог новой формации» проводится 21 февраля 2020г. в «Академия «Bolashaq» по адресу: г. Караганда, ул. Ерубаева, 16 (второй этаж, актовый зал).