Викторина “Менің елім-Тәуелсіз Қазақстан”

15 декабря на платформе ZOOM среди студентов Академии “Bolashaq” прошла интеллектуальная викторина «Менің елім-Тәуелсіз Қазақстан», организованная проректором Ахметовой Б. Т. и студентом группы Ю-19 – 2 Кожахметовым Марлен.

15 желтоқсан күні ZOOM платформасында Bolashaq академиясының әр білім беру бағдарламасы студенттерінің арасында Тәуелсіздіктің 29 жылдығына орай

Проректор Ахметова Б.Т. мен Ю-19-2 тобының студентті Кожахметов Марленнің ұйымдастастыруымен «Менің елім – Тәуелсіз Қазақстан» интелектуалды викторинасы өтті.

Сайысқа 4 команда қатысты, атап өтсек Фармацевтика кафедрасының командасы(Картабаева Гульжан ФМ-19-2, Арапбай Гульнур ФМ-19-2, Асанова Гульшат ФМ-19-2); Шет тілі кафедрасы(Сыздық Анияш Ин-19-2, Ермек Толғанай Ин-18-2, Бейсембаева Азира Ин-18-2);  Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасы;(Жұрағат Аймарал К-20-1, Төкен Мөлдір К-20-1, Рамазанова Аружан К-20-1) және Құқықтану кафедрасының командасы (Алтай Нұршат Ю-20-2К, Айтқожина Гульназ Ю-20-2, Кабышева Сания Ю-19-2). Жарыс 4 кезеңнен тұрды: 1-кезең.  «Викториналық сұрақтар» ;2 – кезең. «Атаулы күндер;3 – кезең. Білгенге маржан; 4 –  кезең.

Тарихи тұлғалар.
Тартысты өткен сайыс нәтижесі бойынша, 4 сайыс қорытындысы бойынша 38 ұпай жинап, I орынға  Құқықтану кафедрасы ие болды, II орынды 33 ұпай жинаған Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасы иеленді, III орынға  30 ұпай жинаған Шет тілі кафедрасы ие болды.

Викторина нәтижесі бойынша, қойылған сұрақтарға ең көп дұрыс жауап берген Алтай Нұршат Ю-20-2К мен Бейсембаева Азира Ин-18-2 сайыстың ең үздік ойыншылары атанды. Жарысқа қатысушылар сайыс соңында өз әсерлерімен бөлісті. Жарыс жоғары деңгейде өткізілді.