Участие в республиканском дебатном турнире “Болашағымыз бірлікте, Кубок Яссауи-4”

10-11 марта в городе Туркестан прошел республиканский дебатный турнир “Болашағымыз бірлікте, Кубок Яссауи-4”, организованный Международным университетом имени Ходжи Ахмеда Яссауи. в котором приянл участие студент группы К-17-1 Магрупжан Бексултан.

Наурыз айының 10-11 күндері Түркістан қаласында Қожа Ахмет Яссауи атындағы халықаралық университетінің ұйымдастыруымен “Болашағымыз бірлікте, Яссауи кубогі – 4” атты республикалық пікірсайыс турнирі өтті.

Қазақстанның түкпір-түкпірінен 130-ға жуық пікірсайысшылар қатысқан бұл жарыста Қарағанды өңірінің атынан К-17-1 тобының студенті Мағрұпжан Бексұлтан қатысты.

Қазақ пікірсайысының атаулы майталмандары бақ сынаған бұл байрақты бәсекеде Алматы қаласының пікірсайысшылары топ жарды.

Тарихында төртінші рет ұйымдастырылған аталмыш сайыс жоғарғы деңгейде өтіп, келген студенттердің көңілінен шықты.

К-17-1 тобының студенті Мағрұпжан Бексұлтан