С днем государственных символов РК

4 июня в Казахстане отмечается День государственных символов. В июне 1992 года впервые были утверждены новые государственные символы независимого Казахстана.

Студентка кафедры Казахского языка и литературы группы Дк-20-1к Жаркеева Гульдана поздравляет всех с праздником.

«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері туралы» Конституциялық Заң 2007 жылы 4 маусымда қабылданды. Осы Заңға сәйкес жыл сайын 4 маусым Қазақстан Республикасында Мемлекеттік рәміздер күні ретінде мерекеленеді.

Осы мерекеге орай азаматттық парызын орындап Күндізгі қашықтықтан оқыту Дк-20-1к «Қазақ тілі әдебиеті» білім беру бағдарламасының студенті Жаркеева Гульдана Адильбековна құттықтау сәлемдемесін тарту етті. Мемлекеттік рәміздер күні құтты болсын!