Открытый Республиканский дебатный турнир “Тәуелсіз ел тірегі – білімді ұрпақ”

Со 2 по 4 апреля в клубе «Жалынды жастар» Международного университета Silkway и управления внутренней политики и по делам молодежи г. Шымкент в рамках празднования 30 – летия Независимости Республики Казахстан состоялся Открытый Республиканский дебатный турнир “Тәуелсіз ел тірегі-білімді ұрпақ”.

Карагандинскую область представили 6 команд по 2 спикера. Член дебатного клуба, студент группы К-17-1 Магрупжан Бексултан от Академии “Bolashaq” принял участие в турнире и получил номинацию “Тіл сақшысы”.

Поздравляем Бексултана!

2-4 сәуір күндері Silkway Халықаралық университеті «Жалынды жастар» клубы және Шымкент қаласы ішкі саясат және жастар істері басқармасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай өткен “Тәуелсіз ел тірегі – білімді ұрпақ” атты “Тарихта болмаған” ашық Республикалық пікірсайыс турнирі өтті.

Турнирде еліміздің 16 аймағынан келген 100 ден астам үздік пікірсайысшылар бақ сынады. Қарағанды облысы атынан 2 спикерден тұратын 6 команда қатысты.

Болашақ дебат клубының мүшесі, К-17-1 тобының студенті Мағрұпжан Бексұлтан “Bolashaq” академиясы атынан турнирге қатысып “Тіл сақшысы” номинациясына ие болды.

К-17-1 тобының студенті Мағрұпжан Бексұлтан