ПОЗДРАВЛЯЕМ С УСПЕШНОЙ ЗАЩИТОЙ ДИПЛОМОВ!

15 мая студенты 4 курса специальности “Қазақ тілі мен әдебиеті” сдали комплексный государственный экзамен, а 22 мая защитили дипломные работы.

Ребята показали свои знания, которые они обрели за четыре года получили отличные результаты.

4 жыл бойы бізге сенім білдіріп, жан-жақты қолдаған, академия ішінде ғана емес, Қазақстанның әр қалаларына, сонымен қатар шет мемлекеттерге академиялық ұтқырлықпен, әртүрлі сайыстарға жіберіп, барынша жағдай жасаған академия басшылығына, бізді білім нәрімен сусындатқан кафедра ұстаздарына, балалығымыз бен шалалығымыз болса кешіріп, қолдаған кураторымызға айтар алғысымыз шексіз. Өміріміздің естен кетпес сәті болып мәңгі жадымызда сақаталатын студенттік шағымыз “Bolashaq” академиясымен байланысты болғанына біз қуаныштымыз. Академияда қабырғасында өткен әр жылымыз қызыққа толы болды. Жыл сайын студенттеріңіздің саны артып, биік белестеді бағындырар студенттер көп болуына тілектеспіз.

Ізгі ниетпен, К-15-1 тобының студенттері​