ПОЗДРАВЛЯЕМ НАБИ ЕЛЕКБАЕВИЧА С ЮБИЛЕЕМ!

Доктор философских наук, профессор академии социальных наук РК, ученый, авторитетный учитель ​Еликбаев Наби Еликбаевич отмечает свой 75 летний юбилей!

Профессорско-преподавательский состав, коллектив, студенты Академии “Bolashaq” поздравляют Наби Елекбаевича с днем рождения и желает крепкого здоровья и неиссякаемой энергии.

“Bolashaq” академиясының профессор-оқытушылар құрамы, қызметкерлері мен студенттері сізді еліміздің белгілі ғылыми маман, білікті педагог ретінде біледі. Өз ғұмырыңыздағы тынымсыз еңбегіңіз жоғары санатты мамандарды даярлауға арналғаныда сөзсіз. Оның нәтижесі ретінде елімізің аймақтарында еңбек етіп жүрген шәкірттеріңізден байқаймыз.

“Bolashaq” академиясының ұжымы мен студенттері сізді жоғары дәрежелі ғалым, беделді ұстаз санатында үлгі тұтып құрметтейді. Сіз қажымас еңбегіңіз бен ғылыми ізденістеріңіздің арқасында ғылым докторы, профессор атағына ие болдыңыз.

Құрметті Нәби Елікбайұлы!

Сізді 75 жасқа толған мерей тойыңызбен “Bolashaq” академиясының ұжымы сізді шын жүректен құттықтай отырып, өзіңізге және отбасыңызға амандық, шаңырағыңызға құт-береке, шығармашылық табыстар тілейді.

Algabas-shayan, 2019,  3 мамыр

Ontustik Qazaqstan, 2019, 7 мамыр