Отзыв преподавателя о встрече с ректором в режиме on-line

Проведенная в режиме on-line встреча ППС кафедр ПиП и ДиНО с ректором Академии “Bolashaq” профессором Менлибаевым К.Н. нашла отражение в социальных сетях на личных страницах преподавателей.

15.04.2020 жылы «Bolashaq» Академиясының ректоры, ф.ғ.к., профессор Меңлібаев Қ.Н. «Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» мен «Педагогика және психология» кафедраларының профессор- оқытушылар құрамымен.

Skype бағдарламасы арқылы on-line кездесу өткізді. Кездесуде қазіргі жағдайдағы толғандырып жүрген сұрақтар мен ұсыныстар жайлы ой бөлісті. Кездесуге академияның оқу-әдістемелік жұмысы бойынша проректоры, п.ғ.к, доцент У.Т.Киреева, ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректоры, п.ғ.к., профессор Т.П.Смолькина және ОӘБ басшысы С.Б.Бекжанова қатысып, оқытушылардың сұрақтарына жауап беріп, жұмысымызға сәттілік тіледі.

On-line кездесу өте жылы қатынаста, белсенді, өзара түсіністік жағдайында өтті.

Меңлібаев Құралбай Несіпбекович оқытушыларға алғысын білдіріп, алдағы уақытта да осылай жоғары бел¬сенділік танытуға шақырды.

«Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасының аға оқытушысы Сарбасова К.А.

Читать на FaceBook