Мы любим тебя, Болашак!

Сотрудники и профессорско-преподавательский состав Академии “Boolashaq” продолжают благодарить руководство вуза за заботу о своих коллегах и подарке в виде продовольственной корзины в День благодарности.

Также коллеги и члены их семей пишут слова благодарности руководству на страницах своих социальных сетей.

Алғыс айту күні – бұл, ең алдымен елімізде тыныштық пен үндестік, өзара сенімділік пен барлық қазақстандықтарға деген құрметтің орнығуына негіз болған Президенттің бейбітшілік пен келісім саясатының салтанатты күні.

Мен, Шакитаева Торғын Базылқызы, фармацевтикалық пәндер кафедрасына аға оқытушы болып орналасқаныма аз ғана уақыт болды. «Bolashaq» Академиясы Орталық Қазақстандағы жоғары оқу орындарының ішіндегі беделді, абыройлы, білікті мамандар дайындап шығаратын білім ордасының бірі екендігіне және ұйымшыл ұжымда қызмет атқарып жатқаныма қуаныштымын.

Бүгін Академиядан азық-түлік себетін алуым – мен үшін күтпеген тосын сый болды.

«Алғыс айту күнін» пайдалана отырып, академия ректоры Қ.Н. Меңлібаев мырза бастаған ұжымның басшылығына алғысымды жеткізгім келеді.

Оқытушылық-профессорлық құрамның білім нәрімен сусындатқан болашақ мамандары әлі талай биіктерді бағындырып, «Bolashaq» академиясының мәртебесін асқақтатады деген сенімдемін!

Шакитаева Т.Б., старший преподаватель кафедры Фармацевтических дисциплин

Сегодня День благодарности у нас в Казахстане. Этот день символизирует у казахов первый день нового года. И начинается с благодарности. Я хочу выразить благодарность своему вузу и его руководству. В такой день все работники получили приятный сюрприз: два пакета с «приятностями». Так приятно почувствовать заботу. Заботу обо всех без исключения. Спасибо, родной «Bolashaq”!Мы благодарим тебя!

Заведующая библиотекой Шведова Алла Анатольевна

Пакеттің ішінде осындай дәм-тағамдар бар..Bolashaq академиясы жыл сайын Алғыс айту күніне орай осындай тосын сый жасайды..Керемет!Өміріміз мәнді, дастарханымыз дәмді болсын!

Райхан Нулжигитовна Исмаилова, доцент кафедры Казахского языка и литературы

Қазақ үшін жыл басы болып есептелетін көктемнің бірінші наурызымен тұспа тұс келіп отырған Алғыс айту күніне орай BOLASHAQ академиясы жылдағы дәстүр бойынша қызметкерлер мен мұғалімдерге сый-сиапатын тарту етіп, қуанышқа кенелтті. Bolashaq академиясының әкімшілігіне алғысымыз шексіз! Мың алғыс саған, BOLASHAQ!

Нуржигитова Марал Мухсиновна, руководитель РИО “Болашак-Баспа”