#Бізбіргеміз #Bizbergemiz

Руководство Академии “Bolashaq” присоединяется к акции “Бізбіргеміз”.

В условиях самоизоляции и карантина руководство Академии “Bolashaq” решило поддержать свой коллектив продовольственной корзиной. Около 20 наименований продуктов – товаров первой необходимости, получают наши преподаватели и сотрудники.

Административно-хозяйственная часть Академии осуществляют развозку продовольственных корзин по всему городу, соблюдая режим карантина и санитарные меры.

Сотрудники и преподаватели искренне благодарят руководство Академии за поддержку.

Отличный продуктовый набор. Большое спасибо! ???
Вся моя семья говорит: большое спасибо!
С уважением, проректор по НРиМС Смолькина Т.П.

Верность традициям – это показатель качества и стабильности.

Даже в период вынужденной изоляции Академия «Bolashaq» не оставляет без заботы и внимания своих сотрудников и их семьи, выдавая продовольственные наборы, которые так радуют наших родных и близких.

Огромное спасибо! Бiз бiргемiз!

Директор ЦПК Академии «Bolashaq» Анна Николаевна Калижанова

“Bolashaq” Академиясының әкімшілігіне, ректор Қ.Несіпбековичке өз атымнан және “Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту” кафедра ұжымы атынан алғысымыз шексіз. Қазіргі жағдайда академия #Бізбіргеміз! акциясына қосылып, өз ұжымына қолдау көрсетіп жатыр. Бүгін 20 түрлі азық- түлік қамтылған себет алдық. Себетті үйге дейін жеткізіп берді.Рамазан айында жасап жатқан шараларыңыз сауабынан болсын! Отбасыларыңыз аман болсын!

Сарбасова Калимаш Амангельдиевна

Елімізде жарияланған карантин жағдайында “Bolashaq” академиясы өз қызметкерлері мен ПОҚ-н кезекті әлеуметтік қолдауымен қуантып отыр. Әрине академия еш қызметкерін еңбекақысыз қалдырған жоқ. Бәрі де жұмыстарын қашықтықтан жалғастыруда. Дегенмен сол қызметкерлердің отбасының басқа мүшелері осы төтенше жағдайда табыстарынан айрылған болса, бұл көмектің маңызы өте зор болмақ.
Осындай әлеуметтік саладағы игі істер академиямыздың құрылтайшысы, алғашқы ректоры профессор Нұрлан Орынбасарұлы Дулатбеков мырза қалыптастырған әдемі қайырымдылық дәстүрінен бастау алған. Академия өз қызметкерлерін қиын жағдайларда ешқашан ұмытқан емес.
Осы орайда профессор Н.О. Дулатбеков мырзаға, академияның қазіргі ректоры профессор Қ.Н. Меңлібаев мырзаға және проректорлық корпус пен шаруашылық бөлімінің қызметкерлеріне алғыс айту біздің адами қасиетіміздің сипаты болуы тиіс.
Құрметті Нұрлан Орынбасарұлы, Құралбай Несіпбекұлы, өз атымнан және “Қаржы” кафедрасының мүшелері атынан сіздерге алғыс білдіре отырып, Отанымыздың келешегі үшін барлық игі мақсаттарға жетіп, татулықпен өркендей беруімізге  тілектеспіз!!!

Усувалиева Зайра Казыгуловна. Старший преподаватель кафедры “Финансы”

“От всей души хотим поблагодарить все руководство академии за заботу и внимание, которое вы оказываете сотрудникам. В это не простое время, вы нас обрадовали большим жестом социальной помощи (продуктовая корзина была наполнена самыми необходимыми и вкусными продуктами)! Большое Вам спасибо! Пусть ваши желания во время оразы услышит Аллах! С уважением, сотрудники Дома Студентов!”

Большое спасибо руководству Академии “Bolashaq”, а также лично Пахизаде Тайжановне и ребятам, которые развозят продуктовые наборы, за ЗАБОТУ о своих сотрудниках в наше нелегкое время!!!
Проф.каф.фарм.дисциплин Тнимова Г.Т.

Академия әкімшілігіне ерекше ризамыз! Басқа ЖОО қарағанда өз студенттері мен оқытушыларын, қызметкерлерін жоғары бағалап, әр кезенде жағдайына қарап көмек қылып, қол үшін созатын жалғыз ЖОО. Осы ЖОО оқып, қызмет жасап жүргенімізді әр кез мақтан тұтамыз✊? Әлемде ЖОО көп, бірақ “Bolashaq” – жалғыз???

Байшагиров Мейрбек Каирбекович, Председатель КДМ