“Bolashaq” Академиясындағы этно апта – ұлттық киім күні

“Bolashaq” Академиясындағы этно апталығы жарқын және есте қаларлық оқиғалармен қуантуды жалғастыруда. Бүгін, 2024 жылдың 18 қыркүйегінде — аптаның ең түрлі-түсті іс-шараларының бірі – ұлттық киім күні өтті. Студенттер мен оқытушылар академияның мәдени әртүрлілігін бейнелей отырып, өздерінің ұлттық киімдерін көрсетті.

Науменко Полина мен Кадрин Тілеген жүргізген би флэшмобы күннің шарықтау шегі болды. Оған барлығы дерлік қатысып, іс-шараға бірлік, қуаныш пен көңілділік атмосферасын сыйлады. Бұл оқиға ұлттық дәстүрлердің әртүрлі мәдениеттер арасында көпір бола алатындығын көрсетті.

Этно апта-бұл мерекелік іс-шаралар тізбегі ғана емес, сонымен қатар мәдени түрде алмасу мен қарым-қатынас кеңістігі. “Bolashaq” Академиясы – мәдениеттердің алуан түрлілігін сақтап отыратын, достық пен өзара түсіністіктің бірегей атмосферасын құратын, өркендейтін орын.

Этно апталыққа қосылыңыз, өзіңіз үшін жаңа нәрселерді ашыңыз, дәстүрлеріңізбен бөлісіңіз және мәдени диалог кеңістігін құруға қатысыңыз!

“Bolashaq” Академиясындағы этно апталығы жарқын және есте қаларлық оқиғалармен қуантуды жалғастыруда. Бүгін, 2024 жылдың 18 қыркүйегінде — аптаның ең түрлі-түсті іс-шараларының бірі – ұлттық киім күні өтті. Студенттер мен оқытушылар академияның мәдени әртүрлілігін бейнелей отырып, өздерінің ұлттық киімдерін көрсетіп, қатысушыларды риза етті.

Этно апта-бұл мерекелік іс-шаралар тізбегі ғана емес, сонымен қатар мәдени түрде алмасу мен қарым-қатынас кеңістігі. “Bolashaq” Академиясы-мәдениеттердің алуан түрлілігі сақталып қана қоймай, достық пен өзара түсіністіктің бірегей атмосферасын құра отырып, өркендейтін орын.

Этно апталыққа қосылыңыз, жаңа нәрселерді ашыңыз, дәстүрлеріңізбен бөлісіңіз және мәдени диалог кеңістігін құруға қатысыңыз!

Ертең, 19 қыркүйек күні, барлығыңызды екінші қабаттағы акт залында, үзіліс аралығында өтетін спорттық ойындар мен көңілді жарыстарға шақырамыз. Басталуы 12: 20. Жіберіп алмаңыз!