Участие в онлайн конференции “Білім беру мазмұнын жаңартуда ақпараттық ресурстарын қолдану”

1 октября на платформе Zoom в рамках декады кафедры «Математика и информатика» в школе-гимназии № 102 г. Караганды прошла онлайн конференция на тему «Использование информационных ресурсов в обновлении содержания образования».

На встречу были приглашены преподаватели вузов.

Академию “Bolashaq” представила старший преподаватель кафедры ООД, магистр гуманитарных наук Сеитова Ляйля Алгамитовна.

21 қазан күні Zoom платформасында Қарағанды қаласындағы № 102 мектеп-гимназиясының ұйымдастыруымен «Математика және информатика» кафедрасының онкүндігі аясында «Білім беру мазмұнын жаңартуда ақпараттық ресурстарын қолдану» тақырыбында онлайн конференция өтті. Кездесуге Жоғары оқу орындарының ұстаздары шақырылды.

«Bolashaq» Академиясы атынан Жалпы білім беру кафедрасының аға оқытушысы, гуманитарлық ғылымдардың магистрі Сеитова Ләйлә Алғамитқызы қатысты.

Конференция барысында жоғары оқу орны платформаларында студенттермен жұмыс жасау барысы жайлы айтылды.

Сондай-ақ осы қашықтықтан оқытудың тиімділігі жайында сөз қозғалды.
Кездесу барысында белсенділік танытып, пікір білдірген оқытушыларға ұйымдастырушылар ризашылықтарын білдіріп, алғыс хатпен марапаттады.

Ұжымның атынан әріптесімізді біз де құттықтаймыз!