Онлайн встреча с школьниками

20 декабря 2020 года заведующая кафедрой Фармацевтических дисциплин, кандидат химических наук, доцент Калдыбаева Айгуль Кудайбергеновна провела онлайн встречу с учащимися 8 “А” класса КГУ «СОШ№2» г. Темиртау.

Школьники смогли задать интересующие их вопросы и погрузиться в тонкости выбора будущей профессии.

10.12.2020 ж. күні фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, химия ғылымдарының кандидаты, доцент Қалдыбаева Айгүл Құдайбергенқызы Теміртау қаласының «№2 ЖББОМ» КММ ұжымы ұйымдастырған тікелей эфирдегі «өнегелі өмір жобасы «Дана тұлғалардың дара жолы» атты сыр-сұхбатта «қонақ» болып қайтты.

Zoom платформасында өткен сұхбаттасуда 8 «А» сынып оқушылары өздерін толғандырған сұрақтарды қойып, болашақ мамандық таңдаудың қыр-сырларына қаныға алды.

Сынып жетекшісі жүргізген кездесуде сынып оқушыларынан басқа мектеп әкімшілігі сөз алып, қатысушыларды алда келе жатқан Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтады.