Очередная победа студентов Академии «Bolashaq» на Республиканской Олимпиаде в г. Нур-Султан

В целях поддержки педагогов образовательных учреждений Республики Казахстан и определения лучших учителей и учеников школ, преподавателей и студентов колледжей и высших учебных заведений страны Национальный инновационный научно-исследовательский центр «Bilim – orkenieti» совместно с Комитетом науки МОН РК, институтом истории государства, а также Центром обновления образования г. Нур – Султан организовали первую Республиканскую олимпиаду по научному проекту и написанию эссе.

Цель и задачи Олимпиады:

– содействие  реализации программы «Рухани Жанғыру», ориентированной на возрождение духовных ценностей граждан Республики Казахстан;

– актуализация значимости национального наследия педагога –просветителя И.Алтынсарина в современном обществе;

–  развитие у школьников и студентов научного мышления и мотивации к научно-исследовательской деятельности.

От Академии «Bolashaq» под руководством профессора кафедры дошкольного и начального обучения Ж.М. Акпаровой приняли участие студенты 1 курса (после колледжа) образовательных программ: «Педагогика и методика начального обучения» – Жолжақсы Бүлдірген, Серікбаева Жазира Асылсеитқызы, Агнаева Әсем Еркінқызы; «Дошкольное обучение и воспитание» – Мырзаханова Айназ Сагитовна; «Педагогика и психология»  Сатан Зере Рымқанқызы, Мухтарова Айгерим Жасулановна.

?

По результатам 2 туров студенты Академии «Bolashaq» заняли 1 место и были награждены дипломом 1 степени, нагрудным знаком, удостоверением и сборником научных проектов и эссе.

Алғыс хат!

Мен, Мухтарова Айгерим «Bolashaq» академиясының ПИП-19-2К тобының 1 курс студентімін. Біз «Bolashaq» академиясының студенттері, 24.01.2020 жылы Нұрсұлтан қаласында болып өткен Ыбырай Алтынсарин атындағы №1 Республикалық олимпиадасына қатысып, «Ыбырай Алтынсарин тағылымдары» атты тақырыпта ғылыми жоба қорғап, жүлделі 1-ші орынды иелендік. Осы байқауға баруға себепкер болған, қаржы жағынан қолдаған «Bolashaq» Академиясына үлкен алғысымды білдіремін!

Сонымен қатар, бізді осы байқауға дайындаған, ғылыми жетекшіміз профессор Акпарова Жанна Муслимовнаға үлкен алғыс білдіреміз! Сол кісінің арқасында, біз осындай жетістікке жеттік деп ойлаймын. Республикалық деңгейде болғандықтан, бұл жоба көп еңбекті талап етті. Бар білгенін аямай, осы байқауға бізді барлық жағынан дайындаған, әрқайсымыздың еркелігімізді көтере білген жетекшімізге алғысым шексіз.

Бұл Олимпиададан алған әсерім ерекше болды, дайындық кезінде білмейтін нәрсем көп екенін түсініп, білімімді толықтыра түстім.

Осындай шараларға қатысуға көп мүмкіндіктер беретін «Bolashaq» Академиясына тағы да алғысымды білдіремін!

ОЙ-ПІКІР!

Мен, Жолжақсы Бүлдірген “Bolashaq”  академиясы ПМНО-19-2к тобының бірінші курс студентімін. №1 Ы.Алтынсарин атындағы республикалық олимпиадасының жеңімпаздарының бірімін. Әрине республикалық олимпиада болған соң көп еңбекті талап етті. Соған қарамастан біз көптеген қатысушылардың арасынан оқ бойы озып шықтық. Әрине бұл жеңіс бірінші Алланың қалауымен, екінші бізге қаржылай көмек берген “Bolashaq”  Академиясының, сонымен қатар, бізді осы Олимпиадаға дайындаған ғылыми жетекшіміз профессор Акпарова Жанна Муслимовнаның еңбегі зор және сол кісінің арқасында деп білемін. Себебі, бар білген білімін аямай үйреткенінің арқасында біз осы биікке жеттік деп ойлаймын.

Мен осы  “Bolashaq”  Академиясында оқитыныма өте қатты қуанамын. Өз студенттері үшін барлық жағдайды жасап, қолдарынан келген көмекті аямайды. Осындай қолдау арқасында тек студенттерге көмек беріліп қоймай көптеген мүмкіндіктер ашып беріп отыр. Айтар алғысымыз шексіз….

Бұл Олимпиада мен үшін көп нәрсені үйреніп, жақсы ой түйіуіме көп септігін тигізді. Дайындық барысында өзім үшін болашақта керекті біраз білім жинадым десемде болады. Республикалық Олимпиада көп еңбек пен білімді талап етті. Соған сай дайындық та болды.

Міне, нағыз шынайы білім ордасы “Bolashaq” Академиясы деп мақтанышпен айтар едім. Берер білім бір әңгіме, студенттері үшін жасайтын жағдайлары өте керемет көңілімнен шығады.

Қайда жүрсем де “Bolashaq” Академиясын мақтан тұтып жүремін!!!

Мен Серікбаева Жазира ПМНО-19-2к тобының студенті 24.01.2020 күні, Акпарова Жанна Муслимовнаның жетекшілігімен, Нұр-Сұлтан қаласында өткен «Ы.Алтынсарин атындағы I республикалық олимпиадасына» қатысып, I дәрежелі дипломмен марапатталдым.

Осындай республикалық  деңгейдегі олимпиадаға қатысып, тәжірибе жинағаныма өте қуаныштымын және де бізге осындай мүмкіндікті сыйлаған, осы жұмыстың шығуына себепкер болған қолдаушымызға, жетекшімізге алғысымды білдіремін.

Әр сайыс, әр өткізілетін іс-шаралар біздің білімімізді шындап, тәжірибелі етеді. Сондықтан да, біздің білімділігіміз бен жан-жақты, тәжірибелі болашақ маман болуымызға қай жағынан болсын қолдауға әзір «Bolashaq» академиясының басшылығына алғысымды білдіремін.