Гордимся своими студентами!

Студентка Жаркеева Гульдана Адильбековна Академии «Bolashaq» ОП “Казазхский язык и литература” дистанционной формы обучения приняла участие в международном конкурсе «Абай салған дара жол», посвященном 175-летию Абая Кунанбаева и награждена сертификатами и призами в нескольких номинациях.

Поздравляем Жаркееву Гульдану Адильбековну с победой и желаем удачи и дальнейших творческих побед!

Рухани Жаңғыру бағдарламасы аясында «Talantty jastar» продюсерлік орталығының ұйымдастыруымен Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған «Абай салған дара жол» халықаралық өнер және білім байқауына қатысқан «Ұлы тұлға Абайға арнау» номинациясы бойынша Жаркеева Гульдана Адильбековна бас жүлдені қанжығасына байлады. Сонымен қоса, кәсіби ұстаз шеберлігін насихаттап көрсеткені үшін «Ұлық Ұстаз» сертификаты және шәкірт тәрбиелеуде шәкірттері жоғары көрсеткіш көрсеткені үшін «Үздік жетекші» наминациясы бойынша марапаттарға ие болды. Абай жаққан бір сәуле сөнбес үшін Хәкімді насихаттауда үлес қосудан тайынбайық!

Қазіргі таңда Жаркеева Гульдана Адильбековна «Bolashaq» академиясында «Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасында жоғары білімін жалғастыруда. Студентімізге сәттілік тілей отыра құттықтаймыз!