Лучший молодой ученый-2021

Старший преподаватель кафедры Юридических дисциплин Академии “Bolashaq” Отыншиева Гулим Кожахметовна приняла участие в проекте “ІІІ Международное книжное издание” среди научно-образовательных учреждений Содружества Независимых Государств, организованном Объединением юридических лиц в форме ассоциации “Общенациональное движение “Бөбек” и была награждена нагрудной медалью “Лучший молодой ученый-2021” Содружества Независимых Государств за вклад в развитие науки и образования, а также дипломом І степени участника проекта.

Академия “Bolashaq” поздравляет Гулим Кожахметовну!

2021 жылдың 20-21 сәуір айында жас ғалымдар, студенттер, магистранттар және докторанттар арасында Халықаралық жас ғалымдар ассоциясының (Қазақстан, Нұр-Сұлтан) ұйымдастырумен еліміздің жастарын қолдау үшін қолға алынған халықаралық жоба аясында «Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің қолдауымен шығарылатын Тәуелсіз мемлекеттер достығы «Үздік жас ғалым – 2021» атты талантты жас ғалымдардың кітап жинағының ІІІ-ші шығарылымы жарияланды.Жинаққа енгізу конкурстық негізде жүзеге асырылды.Бұл аталған жобаға «Bolashaq» академиясы, заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы Гүлім Қожахметовна Отыншиева  қатысып,   «Үздік жас ғалым – 2021» халықаралық үздік жас ғалымдардың кітап жинағы, арнайы тағайындалған «Үздік жас ғалым – 2021» медалі және І дәрежелі дипломмен марапатталды. Әріптесімізді шын жүректен құттықтаймыз!