Итоговая конференция по практике кафедры Дошкольного и начального обучения

В режиме on-line прошла итоговая конференция по практике кафедры Дошкольного и начального обучения.

Студенты групп Дов-17-2, Дов 17-1 ориентированы на прохождение практики в дошкольных учреждения города Караганды. Директор и методист ясли-сада № 61 «Айголек» ознакомили студентов с необходимой для работы документацией учреждения.

Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының «Мектепке дейінгі топтардағы педагогикалық практика (үзіліссіз)» практиканың қортынды конференциясы

Дов-17-2, Дов 17-1 топтар 20.01.2020– 30.04.2020 ж.ж. аралығындағы (үзіліссіз) жоспарланған «Мектепке дейінгі топтардағы педагогикалық практикаға» бағытталған. 15 қаңтарда ұйымдастыру конференция барысында студенттерді практиканың бағдарласымен және құжатармен таныстырып Қарағанды қаласының № 61 «Айгөлек» бөбекжайнның директормен және әдіскермен таныстырып студенттерді топтарға бөлген.

Практиканың қорытынды конференциясың 30.04.2020. өткіздік. Оқу-әдістемелік басқармасының практика бойынша маманы Қонысбаева Ж.М. және Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының оқытушылары п.ғ.к, доцент Шалтаева Р.Ж., аға оқытушылар магистр Бакарамова С.А., Таликова Г.Т. сонымен қатар практиканың жетекшісі аға оқытушы магистр Жанысбаева Р.М. дов-17-2, дов 17-1 тобының студенттері:

Мақсұр Н., Алтынбекова С., Тлеубек К, Сыдых Айсұлу, Кутубаева А., Газизова А., Таукелова А., (Қарағандғы қаласындағы, «Айгөлек» бөбек /жайы) Жоламан Г. (Қарағанды облысы, Шахтинск қаласынадғы «Қарлығаш» балабақша) қатысты.

Бірінші сұрақ бойынша практика жетекшісі аға оқытушысы магистр Жанысбаева Р.М. сөз сөйледі. «Мектепке дейінгі топтардағы педагогикалық практика» практиканың нәтижесін талқылап студенттерді ортаға шығарды. Дов-17-2, Дов 17-1 топтарының студенттері Қарағанды қаласы, «Айгөлек» бөбекжайында өткен практикасы бойынша мектепке дейінгі мекеменің педагогикалық құжаттарымен: Мемлекеттік стандартамен, мекеменің Концепциясымен және даму бағдарламасына тоқталып өтті. Іс-тәжірибе кезеңіне құрылған іс-тәжірибе өтушінің жеке жоспары, педагогикалық кеңестің материалын оқып, зерттеу жұмыстарына тоқталып кетті.

Тәрбиеші ретінде өзіндік жұмысқа дайындалу: кеңестер,серуендерді, тәңертенгі гимнастика, ұйымдастырылған оқу қызметтерді, диагностикалық карталарды толтырғанын слайд бойынша көрсетіп өтті.

Дов-17-1 тобының студенті Жоламан Гаухар Шахтинск қаласы, «Қарлығаш» бөбекжай «Мектепке дейінгі топтардағы педагогикалық практикасын» слайд бойынша жүргізген іс тәжірбие бойынша есебін тапсырды және құжаттарға назарын аударып мұғалімдердің сұрақтарына жауап берді.

Қортындылай оқу-әдістемелік басқармасының практика бойынша маманы Қонысбаева Ж.М. және аға оқытушы магистр Бакарамова С.А. осы практиканың өту барысндағы жұмыстар жайлы сұрақтар қойды, студенттер сұрақтарға ойдағыдай жауап берді. Мұғалімдер практика жайында өз пікірін білдіріп студенттерге сәттілік тіледі. Практика жетекшісі Жанысбаева Р.М. болашақ

педагог мамандарын даярлаудағы маңызын, маманның біліктілігін қалыптастыруда ерекше орын алатынын айтып, студенттердің қортынды бағасын шығарды. Сөз аяғында студенттерге сәттілік тіледі.

Практика жетекшісі Жанысбаева Р.М.