«Жырлайды жүрек» поэзия кеші

15 сәуір – Қозы Көрпеш – Баян сұлу ғашықтар күніне орай Академиямызда 17 сәуір күні,қазақ тілі мен әдебиеті білім беру бағдарламасының 3 курс студенттерінің ұйымдастыруымен жасалған “Жырлайды жүрек” атты махаббат поэзия кеші өтті.

Поэзия кешіне қазақ тілі мен әдебиеті білім беру кафедрасының 1 курс студенттері:Самбет Нұрасан,Төлеген Сырым,Зайнуллаева Асель, Саматқызы Аружан,Жақсылықова Дана,2 курс: Алматұлы Ақжол қатысты.

Кеш барысында махаббат туралы поэзиялар оқылып,жүректі тебірентті.Поэзия кешіне тек студенттер ғана емес,оқытушылар да қатысты.Кеш соңында оқытушыларымыз өздерінің алғашқы махаббаттары жайлы баяндап,студенттерге алдағы өмірлерінде дұрыс таңдау жасауына жол нұсқады.Кеш өте қызықты өтті.

Махаббат тақырыбы әрқашан жүрекке жақын болары сөзсіз.Махаббаттарыңыз баянды болсын.