Итоговая конференция по практике студентов 2 курса ОП “Педагогика и психология”

8 апреля 2021 года в режиме он-лайн прошла итоговая конференция по практике студентов 2 курса образовательной программы “Педагогики и психологии”, которую провела старший преподаватель кафедры Педагогики и психологии Байбекова Венера Алимкуловна.

«Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы бойынша 2 курс студенттерімен on-line режимінде қорытынды конференция

2021 жылдың 8 cәуірінде Skype бағдарламасы арқылы on-line режимінде «Педагогика және психология» кафедрасының аға оқытушылары  В.А.Байбекова, Г.С.Махмутованың қатысуымен 2 курс студенттері практикасының қорытынды конференциясы өткізілді.

18 қаңтар – 02 сәуір аралығында ПжП-19-2к тобының  студентттері «Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №41 мектеп – гимназиясы» КММ-де  педагогикалық практикадан өтті. Іс–тәжірибеге «Bolashaq»Академиясы» Педагогика және психология кафедрасының аға оқытушысы Байбекова Венера Алимкуловна жетекшілік етті.

Студенттеріміз өздерін педагог ретінде қалыптастырып, тренинг элементтері араласқан ойындар, тәрбиелік мәні бар кураторлық сағаттар мен ашық сабақтар өткізіп мол тәжірбие жинақтады. Практика кезінде студенттеріміз көптеген жаңашылдыққа үйреніп, үлкен тәжірбие жинақтағандарын сәуір айының 8 жұлдызында «Skype» желісі арқылы өткен қорытынды онлайн коференциясында сеніммен айта кетті. Соңынан практика жетекшісі тарапынан қосымша сұрақтар қойылып, студенттермен практика барысы талқыланды.