Гордимся своими студентами!

Студентка кафедры Казахского языка и литературы группы ДК-20-1к Жаркеева Гульдана Адильбековна награждена Благодарственным письмом за вклад в защиту историко-культурного наследия (археологических памятников) и пропаганду среди населения в данном направлении.

Поздравляем Гульдану Адильбековну!

Тарихи және мәдени ескерткіштерді қорғау – әрбір елдің тарихы мен өткенінен сыр шертер халықтың ұлттық байлығы ғана емес, сол елдің өткені мен бүгінін саралайды.

Тарихи және мәдени мұраларға – өнер туындысы, кітап, қолжазба, архив материалдары, архитектуралық, археологиялық және монументалдық ескерткіштер жатады.

Біздің алдымызда тұрған басты міндеттердің бірі – барша қоғам болып Ұлы дала халқының ұлттық құндылықтарын сақтау және болашақ ұрпаққа аманат ету болып табылады.

Осы бағытта тарихи-мәдени мұраларды (археологиялық ескерткіш) қорғауда және халық арасында насихаттау жұмыстарын жүргізуде өз үлесін қосқандығы үшін Жаркеева Гүлдана Әділбекқызына алғыс білдіреміз!

«Тарихи-мәдени мұраны сақтау орталығының» басшысы Т. Түлеуов