«BILGE KAGAN 2 ND INTERNATIONAL SCIENCE CONGRESS» Халықаралық ғылыми конгрессі Барселонада

Құрметті әріптестер!

Сізге idea Modern (Түркия) және “Тұран” университеті (Қазақстан) бірлесіп ұйымдастырылған “BILGE KAGAN 2 nd INTERNATIONAL SCIENCE CONGRESS” халықаралық ғылыми конгресі туралы хабарлаймыз.
Конгресс тақырыбы: салауатты қоғам үшін тұрақты пәнаралық зерттеулер.
Зерттеу бағыттары: – педагогикалық ғылымдар; – әдебиет және лингвистика; – ғылым және математика; – бейнелеу өнері; – ауыл шаруашылығы және жаратылыстану ғылымдары; – спорт ғылымдары; – теология; – әлеуметтік, гуманитарлық және әкімшілік ғылымдар; – заңнама.
Баяндама тезистерін жіберу күні 20 қазан 2019ж.дейін.
Баяндамалардың толық мәтіндерін тапсыру мерзімі (ISBN – мен баяндамалар жинағы үшін) – 11 қараша 2019ж.
Конгресс туралы толығырақ мына сілтеме бойынша таныса аласыз: http://bilge-kagan.com/page31.html ескерту.
Конгреске және/немесе жарияланымға тіркелу құны-250 Еуро (€). (Ақпаратты сайтта қараңыз). Егер сіз Конгресс туралы ақпаратты достарыңыздың, әріптестеріңіздің және білім алушылардың арасында таратсаңыз, біз ризамыз.
Құрметпен, ұйымдастыру комитетінің Хатшылығы атынан Г. Ж. Тайуова, PhD “Тұран” университетінің Халықаралық жобалар жетекшісі 050013, Қазақстан Республикасы, Алматы қ., Сәтбаев көшесі 16а, www.turan.edu.kz e-mail: bilgekagan.turan2019@gmail.com Астана қаласы

Информациялық хат